Web

Web tasarımı bir firmanın kurumsal kimliği ve kendini tanıtması açısından oldukça önemlidir. Bir web sitesi göz yormayacak, basit ama etkili bir tasarımla hem firmanın kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade etmeli hem de ürün ve hizmetlerini en anlaşılır şekilde gösterebilmelidir. Bunu için içerik görsellerinin, yazıların ve tasarımın birbirleriyle olduğu kadar firmanın karakteristik yapısıyla da uyumlu ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilir nitelikte olmalıdır.

Ayrıca Google kriterlerine uygun olmalı ve Google kalite skorunu üst seviyelere çekebilecek klasmanda olmalıdır.

Sosyal Medya

Sosyal Medya her geçen gün kendini geliştiren ve daha geniş kullanıcı kitlelerine ulaşan bir mecra. Artık insanlar sosyal medyayı sadece iletişim ve ya da eğlence amaçlı değil marka, ürün ve hizmetlerini tanıtmak için bir reklam alanı olarak da kullanıyorlar. Bu bağlamda firmanızın sosyal medya yönetimi kurumsal kimliğinizin ve hizmetlerinizin tanıtımında oldukça önemli bir yere sahiptir. Sosyal medya yönetiminde dikkat edilmesi gereken bazı huşular vardır. Bunlar:

İçerik Yönetimi
Diyalog Yönetimi
Reklam Yönetimi
Dönüşüm Yönetim’ idir.

Seo

Seo çalışmaları ile internet ortamında firmanızın sitesinde kullandığınız anahtar kelimelerle ürün/ hizmet aratan kullanıcılar firmanızın sunduğu ürün ve hizmeti görürler. SEO Arama Motoru Optimizasyonu Google Doğal Aramlarında sizin firmanızı üst sıralara çıkartarak site trafiğinize olumlu etkide bulunur.

Adwords

Google Adwords Reklamları markanızı Google Arama Ağı’ nda üst sıralara çıkararak markanızın adını duyurmanıza yardımcı olur. Arama Ağı; Google Arama, Alışveriş, Haritalar, Görseller ve Gruplar’ın yanı sıra AOL gibi Arama Ağı iş ortağı sitelerini kapsar. Google Adwords Reklamları ile mevcut sitenize potansiyel müşteriler çekerek onlara ürün/ hizmetlerinizi birinci elden tanıtma imkânınız olur.